Jsme členem cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR

záruka kvality a odbornosti

1. místo - pokrývačské mistrovství BRAMAC 2010

kategorie Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů - řešení detailu

3. místo - pokrývačské mistrovství BRAMAC 2008

kategorie rodinné domy rekonstrukce

1. místo - pokrývačské mistrovství BRAMAC 2006

kategorie rodinné domy rekonstrukce

Střešní krytiny, okapy Lindab s.r.o.

Koncern Lindab, jejichž členem se stala v roce 2008 i společnost ROVA-CZECH, a.s., vyrábí a dodává na český trh střešní a stěnové systémy, okapové systémy, konstrukční systémy pro průmyslové stavby, systémy pro zastřešení plochých střech a řadu komponentů pro stavebnictví. Filozofií společnosti je nabízet vysoce kvalitní výrobky z tenkostěnného ocelového plechu tak, aby co nejvíce usnadňovaly výstavbu. Proto jsou všechny výrobky Lindab neustále vyvíjeny a vylepšovány pro potřeby zákazníka a zároveň splňují požadavky kladené na ochranu životního prostředí.

Lehké střešní krytiny

Lehké střešní krytiny Lindab jsou vyráběny z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou Polyester. Jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek, čímž dávají střeše dokonalý vzhled. Nabídka profilů plechových střešních krytin Lindab je od cenově dostupných až po luxusní varianty.

 • Střešní krytina Goodlock
 • Střešní krytina Topline
 • Střešní krytina Mega
 • Střešní krytina Ideal

Okapový systém Lindab Rainline, okapy

Osvědčený systém pro odvodnění střech.

Okapový systém LindabRainline je nejkompletnější vyzkoušený okapový systém pro odvodňování střech, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž.

Okapový systém LindabRainline se skládá z množství prvků, které jsou potřebné pro dokonalé odvodnění střech a je osvědčený a vyzkoušený na střechách v každém podnebí - v oblastech s velkým množstvím sněhu a silnými mrazy, stejně tak i v zemích, kde je velmi teplo a hodně slunečných dnů.

Přednosti okapového systému LindabRainline

 • KOMPLETNÍ
 • BEZÚDRŽBOVÝ
 • SNADNO MONTOVATELNÝ
 • ODOLNÝ PROTI KOROZI
 • S KVALITNÍ POVRCHOVOU ÚPRAVOU
 • S VYSOKOU ŽIVOTNOSTÍ V 10 BARVÁCH
 • VHODNÝ KE VŠEM TYPŮM KRYTINY

Trapézové plechy Lindab

Moderní podnikání si vyžaduje rychlé a efektivní stavby, které splňují náročné požadavky na efektivitu, bezpečnost, ekologii, ale i vysoké funkční a estetické normy investorů. Řešení je trapézový systém Lindab. Jeho využití se nabízí pro opláštění a zastřešení průmyslových objektů a hal stejně tak ho lze využít jako součást střešních, obloukových a distančních profilů. Trapézové plechy Lindab se vyrábějí tvarováním za studena v moderních tvarovacích linkách v různých povrchových úpravách a široké škále barev, díky které mohou průmyslové objekty splňovat náročná estetická kritéria.

Falcovaná krytina Seamline

Tenký ocelový plech je nadčasový, staletími ověřená exkluzivní krytina. Existuje jen málo materiálů, které nepotřebují téměř žádnou údržbu a které lze velmi snadno kombinovat a sladit s celým objektem tak dobře jako rovinný plech s barevnou povrchovou úpravou.

Drážková neboli falcovaná krytina Seamline je neobyčejně flexibilní. Moderní technologie spojování dvojitou drážkou a bezpečné upevnění pomocí speciálních příponek umožňuje používaní falcované střešní krytiny v každé situaci. Lze jí ohýbat a překládat, kopíruje všechny tvary a úhly střešních rovin. Architektům tak dává absolutní volnost. Možnosti jeho použití jsou neomezené. Tento střešní plášť lze použít i v agresivním prostředí mořského pobřeží nebo hor. Střešní krytina Lindab Seamline je lehká, trvanlivá a díky moderním povrchovým úpravám a minimální údržbě i vhodná z hlediska životního prostředí.

Bezpečnostní prvky střech Lindab Protecline

Bezpečnostní prvky Lindab Safety a Lindab Protect v sobě obsahují široký sortiment prvků, který pomáhá učinit provoz střech bezpečným. Rozumí se tím zajištění pohybu osob po střeše a zejména ochrana střechy a přilehlých prostor před náporem sněhu. Sněhové zábrany jsou umísťovány dle lokality, situace a přání zákazníka.

Naopak lávky a žebříky by měly být standardem na každé střeše. Z důvodů čištění střechy, údržby hromosvodu a antén, nebo odklízení enormního náporu sněhu je někdy nutné na střechu vystoupit a je na zodpovědnosti provozovatele střechy učinit tyto práce bezpečné. Zejména pokud je cena těchto výrobků zlomková v porovnání s cenou celé střechy a také v porovnání s krytím nákladů v případě úrazů a škod.

Kompletnost systému zaručují doplňky

Okapový systém LindabRainline nabízí množství praktického příslušenství, které dovoluje přizpůsobit systém Vašim potřebám.

Krycí třmen se používá při renovaci starých žlabových háků, pokud jsou ještě použitelné.

Zábrana přelití se umísťuje do vnitřního rohu (pod úžlabí), aby zachytávala dešťovou vodu a tím zabráňovala přelití žlabu. V nabídce je i v rovném provedení.

Lapač a vyhazovač nečistot se montuje na svodové roury. Efektivně sbírá listí, větvičky a ostatní smetí, které může zapříčinit ucpání svodu.

Napojovací odstupňovaná objímka pasuje na většinu rozměrů dešťových kanalizačních svodů.

Odbočka má oválný otvor pro napojení svodu, který umožňuje natočení v rozmezí 50 až 80 stupňů pro připojovaný svod, nebo odbočka pro ty, kteří chtějí uchovávat dešťovou vodu, např. v sudech. Ve vyklopené poloze stéká voda přímo do sudu.

Tyto a další důmyslné doplňky tvoří okapový systém Lindab Rainline skutečně kompletním a dokonalým systémem pro odvodnění jakékoli střechy.

nahoru | vytisknout stránku

Pokrývačské práce, firma KAZAVA pokrývačství, mobil:(+420) 777 843 043, e-mail: kara@tesar-pokryvac.cz

CzechProject spol. s r.o.